Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kopernik rozdaje karty!

Spotkajmy się w czwartek

Egzamin gimnazjalny tuż, tuż. Zapraszamy na wyjątkowe „Czwartki z Kopernikiem” czyli lekcje specjalnie przygotowane dla uczniów klas trzecich gimnazjum. Po zajęciach zapraszamy rodziców i uczniów na spotkanie z dyrekcją oraz gronem pedagogicznym i degustację „kosmicznej kanapki”.

Rozdanie 1 | 6 marca, godz. 14.30 – 16.00 | chemia i biologia
Czyli wiedza praktyczna przed egzaminem (doświadczenia zgodne z podstawą programową).

Pierwsze lekcje chemii i biologii to możliwość samodzielnego wykonania  ćwiczeń laboratoryjnych i obserwacji pod okiem nauczyciela. Jeśli nie pamiętasz, jak określić odczyn roztworu, wytrącić osady czy otrzymać wodór i tlen – przyjdź koniecznie. 

 

Rozdanie 2 | 13 marca, godz. 14.30 – 16.00 | język polski & język angielski
Czyli pierwszy dzwonek, pierwsza lekcja.  ”Przymierz” naszą szkołę, czy pasuje do Ciebie.

Rozdanie 3 | 20 marca, godz. 14.30 – 16.00 | matematyka i fizyka
Czyli pierwszy dzwonek, pierwsza lekcja. ”Przymierz” naszą szkołę, czy pasuje do Ciebie.

Rozdanie 4 | 27 marca, godz. 14.30 – 16.00 | języki obce (francuski., niemiecki, włoski, rosyjski)
Czyli “Pokaż język” i wybierz język dla siebie.

Sprawdź nas!

 

Attachments:
Download this file (zaproszenie_karty.pdf)Zaproszenie na czwartki z Kopernikiem[ ]599 kB