Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

LOKOMOBILA, czyli machina z duszą – FINAŁ ogólnopolskiego konkursu dla młodych wynalazców.

10. grudnia 2013. w Poznaniu z Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbył się ogólnopolski finał LOKOMOBILI. Była to potyczka młodych wynalazców, którzy pragnęli skonstruować machinę z pomysłowym napędem wykorzystującym przemiany energetyczne. Organizatorzy konkursu zachęcali młodzież do kreatywności i innowacyjności, twórczego korzystania z dostępnej wiedzy,  otwartości na poszukiwanie rozwiązań problemów naukowo-technicznych.

…i WYGRALIŚMY!,  a dokładnie wygrał projekt przygotowany przez

KLAUDIĘ BUJAK i PAWŁA DYBOWSKIEGO.

 

Machina przygotowana przez DOMINIKĘ OLBRYCH znalazła się wśród projektów wyróżnionych.

Zwycięzcom i finalistce serdecznie gratulujemy, mamy nadzieję, że to tylko początek Waszych życiowych sukcesów.

A kolejna edycja czeka na nowych chętnych

POWODZENIA !

 ik