Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Bezbłędne dziewczyny z Kopernika

Kopernik matematyką stoi !!!

Udowodniły to w dniu dzisiejszym uczennice naszego LO: Magdalena Wojtowicz i Aleksandra Kozieł. Dziewczyny zdobyły I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Matematycznym „Czar Par”. Uzyskały maksymalną liczbę punktów!!! Zwyciężyły z drużynami z Wojkowic, Czeladzi, Dąbrowy i Będzina. Nie popełniły najmniejszego błędu – pozostawiając tym samym innych uczestników konkursu daleko za sobą.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy !

Kopernik górą!!!