Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kolejny sukces Naszych uczniów

 

Przed feriami w III LO im. C.K. Norwida odbyła się jedenasta edycja Powiatowego Konkursu Literackiego „Wizje światła i ciemności”. Piotr Szczepańczyk zdobył pierwsze miejsce za opowiadanie opatrzony Fałszywe bezpieczeństwo oraz Sonia Kuchna wyróżnienie za wiersze: Indywiduum i Niekochani

„Całkowicie nie spodziewałem się zwycięstwa. Pracę przygotowałem właściwie na ostatnią chwilę, więc werdykt Jury był dla mnie niemałym zaskoczeniem. Naprawdę polecam udział w tym konkursie. Jeśli macie choć trochę weny i ciekawy pomysł na wiersz lub opowiadanie - startujcie śmiało! Nie musicie być poetami lub pisarzami, aby odnieść sukces”.  

                                                                                                                                  Piotr Szczepańczyk

„. To wspaniałe uczucie móc przebywać z ludźmi, którzy potrafią otworzyć swe serca na piękno sztuki[…]Było tajemniczo, mrocznie, romantycznie ... Mam nadzieję, że w przyszłym roku także będę mogła wziąć udział w tym konkursie. Zachęcam do tego również innych twórców”.

                                                                                                                                           Sonia Kuchna