Kopernik najlepszą szkołą powiatu będzińskiego

Według Kapituły Rankingu Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" I LO im. M.Kopernika w Będzinie kolejny raz jako jedyne z naszego powiatu znalazło się pośród 50 najlepszych szkół województwa śląskiego w roku 2012. Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie, na które zarówno nauczyciele, jak i uczniowie pracowali od wielu lat. Wysoka 43 pozycja placówki i 426 miejsce w skali całego kraju to przede wszystkim zasługa wyników matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, sukcesów szkoły w olimpiadach i opinii o uczniach szkoły wyrażonej przez kadrę akademicką.

Katarzyna Latos

Attachments: