Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Języku Angielskim

Miło mi poinformować, że jako JEDYNI reprezentanci z Będzina uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Języku Angielskim zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. II etap obył się w siedzibie uczelni na ul. Bankowej w Katowicach i zakwalifikowało się do niego ponad 50 szkół z całego województwa śląskiego. Czworo naszych uczniów klas drugich: Emilia Sikorska, Weronika Kasperek, Kaja Brąz i Jakub Pawłowski przystąpiło do testu językowo-kulturowego, a następnie uczestniczyli w wykładzie dr Elżbiety Krawczyk-Neifar zatytułowanym "Streotypes in Anglo-Saxon countries. Trzymamy za Was kciuki i liczymy na udział w finale.

Agnieszka Broda