Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Wielki sukces sztafety Kopernika w Ćwierćfinale Liecealiady Województwa Śląskiego!

22 października w Parku Zielona reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce dziewcząt oraz III miejsce chłopców w Ćwierćfinale Województwa Śląskiego w sztafetowych biegach przełajowych. To ogromny sukces na zawodach tej rangi, który tym bardziej cieszy, ponieważ dziewczęta zapewniły sobie historyczny awans do finału województwa śląskiego. Naszym chłopcom do II miejsca zabrakło dosłownie kilku metrów na finiszu. Wszyscy zawodnicy spisali się znakomicie. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja z przebiegów zawodów na facebooku