Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Finał Licealiady województwa śląskiego

5 listopada w Rudzie Śląskiej odbył się Finał Licealiady województwa śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zdecydowana większość szkół, które startowały to szkoły mistrzostwa sportowego z całego województwa. Zajęliśmy ostatecznie XV miejsce, ale już sam udział w zawodach o takiej randze to dla nas ogromny zaszczyt. Walczyliśmy z wielkimi i liczącymi się graczami w lekkiej atletyce mającymi dużą tradycję biegową popartą wieloletnim doświadczeniem. Nie traktujemy tego jako porażkę... Walczymy, uczymy się i idziemy dalej...