Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim dla Adama Urbańczyka

Adam Urbańczyk, uczeń klasy Id, otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim na małą formę literacką inspirowaną naukami Jana Pawła II jako autorytetu moralnego współczesnego świata, zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej oraz Gimnazjum nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej z okazji ogłoszenia roku 2015 – Rokiem św. Jana Pawła II.

Konkurs został zorganizowany pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Dyrektora RODN WOM Katowice, Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego, Doradcy Metodycznego Nauczycieli Języka Polskiego w Dąbrowie Górniczej, we współpracy z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

Konkurencja była ogromna, w konkursie wzięło udział aż 95 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego, więc tym bardziej cieszy nas sukces Adama!