Wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W czwartek 13 grudnia 2012 roku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2012/2013. Wśród nagrodzonych uczniów znalazła się uczennica klasy 3 naszego liceum – Iwona Szymiec, która w ubiegłym roku szkolnym uzyskała nie tylko najwyższą w szkole średnią ocen, ale osiągała sukcesy w zakresie nauk matematycznych i przyrodniczych. Laureatce gratulował sukcesu Starosta Powiatu Będzińskiego Pan Adam Lazar.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!