Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kochamy książki...

Uczniowie naszego liceum kolejny raz wzięli udział w regionalnym konkursie "Booktalking czyli gawęda o książce", który odbył się 4 grudnia w I LO w Żychcicach. Jesteśmy dumni nie tylko z udanych występów uczestników, ale także z tego, że swym udziałem udowodnili - wbrew powszechnej opinii - niegasnącą miłość do książek. Bartek Witek dzięki prezentacji książki "FUTU.RE" Dmitriego Glukhovskiego zajął II miejsce, Sonia Kuchna za opowieść o książce Jamesa Freya pt. "Milion Małych Kawałków" otrzymała wyróżnienie, a Laura Majka za wprowadzenie publiczności do świata "Hopeless" Colleena Hoovera została nagrodzona gromkimi brawami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Jednocześnie w ich imieniu dziękujemy osobom zaangażowanym w pracę nad konkursem. Mamy nadzieję, że w podobnym składzie spotkamy się w przyszłym roku.