Rozstrzygnięcie konkursu "Twórczość ze szkolnej ławy"

Kolejny raz w klubie "Rytm" w Będzinie laureaci konkursu "Twórczość ze szkolnej ławy" stanęli na scenie, aby odebrać swoje nagrody za utwory poetyckie oraz prozatorskie. W zwycięskim gronie znalazły się uczennice klasy 1d - Nikola Jura, która odebrała dyplom za III miejsce oraz Weronika Mosurek za I miejsce w kategorii proza, wyróżnienia w kategorii poezja otrzymali uczniowie klasy 3e Mateusz Kertowski i Konrad Kobiński. Po części oficjalnej uczestnicy mieli okazję wysłuchać wierszy poety Jacka Golonki. Miejmy nadzieję, że kolejny rok okaże się równie owocny dla młodych artystów z naszej szkoły. Poeci nie wstydźcie się uczuć!