TRZECH MUSZKIETERÓW Z KOPERNIKA I ICH MUZA DOMINIKA

W dniu 10.02 2016 odbyło się wręczenie nagród Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej, którego tegorocznym tematem przewodnim był humor. Konkurs miał miejsce w Zespole Szkół Techniczno - Usługowych w Będzinie. Naszą szkołę reprezentowali Dawid Tomczyk, Przemysław Jankowski z klasy Ie oraz Krystian Machura z klasy IIc. Chłopakom akompaniowała Dominika Nita Z klasy IIIb.

Uczniowie Kopernika pokazali wielki talent oraz zaangażowanie zdobywając dwa I miejsca w konkursie! Dawid w kategorii język angielski i Krystian z języka rosyjskiego. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach językowych.