Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

XII Powiatowy Konkurs Języków Obcych

22 marca 2013r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie, ogłoszono wyniki XII Powiatowego Konkursu Języków Obcych. Trzech uczniów reprezentowało naszą szkołę i wszyscy z nich stanęli na podium.

 


Język Francuski
1 Miejsce - Anna Popczyk
3 Miejsce - Łukasz Drążek

Język Rosyjski
2 Miejsce - Karol Konopacki

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy osiągają sukcesy ciężką pracą. Trzymamy kciuki i życzymy więcej zwycięstw!

Łukasz Drążek