Matematyczne sukcesy Kopra

3 marca 2016 r. w I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej odbył się XIII Dąbrowski Konkurs Matematyczny pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty, w którym wzięli udział uczniowie z klas I z naszej szkoły - Filip Kołomyjec, Piotr Sobczyk, Paulina Armatys, Krystian Jasionek, Jan Matyja, Daria Olesińska. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, do finału dostały się tylko osoby, które straciły co najwyżej jeden punkt. Wszyscy uczniowie klasy 1a przeszli do drugiego etapu i dwójka z nich - Paulina Armatys i Filip Kołomyjec zajęli w finale czwarte miejsce przegrywając tylko jednym punktem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.