Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

UTALENTOWANE GŁOSY KOPERNIKA

Uczennice naszej szkoły Natalia Malinowska (1c) i Patrycja Ziętara (3d) wzięły udział w przesłuchaniach IX WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW w Zabrzu. Ze względu na dużą liczbę uczestników przesłuchania trwały aż trzy dni. Jury zakwalifikowało do finału 12 wykonawców.

Wspaniałe występy Natalii i Patrycji zostały docenione - obie zaśpiewają w finale!!!

Koncert finałowy odbędzie się na początku kwietnia. Życzymy powodzenia!