Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kolejny sukces Kamili

Niezmiernie miło nam poinformować, że film Kamili Dróżdż pt. "Szefowa" dostał się do konkursu "Mistrzowie Obserwacji" w Festiwalu Filmowym Złote Mrówkojady. W tym roku wpłynęło 337 prac od reprezentantów kilkudziesięciu państw (Autorzy m.in. z Jordanii, Emiratów Arabskich, Indii, Filipin, Iranu, USA, Gruzji, Armenii, Australii, Rosji, Hong Kongu, Japonii, Libanu, Meksyku, Izraela oraz całej niemal Europy, w tym Polski).

Do konkursów dostało się łącznie 50 filmów w tym film Kamili. Szczegóły na stronie konkursu www.zlotemrowkojady.pl

Gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo!!!