Chemiczny sukces Iwony

Iwona Szymiec, uczennica klasy 3 naszego liceum, została finalistką XXI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego. W pierwszym etapie konkursu, który odbywał się w Gliwicach, ponad dwustu uczniów szkół średnich rozwiązywało zadania testowe i problemowe.
Do ścisłego finału zakwalifikowało się 30 uczestników z najlepszymi wynikami, między innymi z Krakowa, Wrocławia, Katowic czy Tarnowa. W tym etapie uczniowie wykonywali zadania laboratoryjne.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Iwona, jako jedyna przedstawicielka Zagłębia, została finalistką konkursu.