Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kolejny sukces naszej uczennicy!!!

 

18 kwietnia 2013 r. w Centrum Sztuki Filmowej Kosmos w Katowicach odbyła się specjalna gala Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Społecznych „Stop Narkotykom 2013”. Organizatorami byli Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Komenda Miejskiej Policji w Katowicach oraz Fundacja Uśmiech Dzieciom. Patronat nad tym przedsięwzięciem objęli Śląski Komendant Wojewódzki Policji, Rektor Uniwersytetu Śląskiego oraz Rzecznik Praw Obywatelskich. Sukces odniosła, jako jedyna z powiatu, nasza uczennica Kamila Drożdż, która zdobyła II nagrodę za film p.t. „ 30 tabletek g…” Film można obejrzeć na kamiladrozdz.cba.pl.