Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Wyróżnienia dla uczniów Naszej Szkoły

20 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Konkursie Wiedzy Technicznej, którego organizatorem był Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Jest to konkurs o charakterze interdyscyplinarnym - spotkaliśmy się z zagadnieniami związanymi z fizyką, matematyką, techniką i informatyką.
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że spośród trójki uczniów reprezentujących Naszą Szkołę na XVII Konkursie Wiedzy Technicznej, dwie uczennice – Dominika Olbrych oraz Joanna Michniewicz uzyskały wyróżnienia i atrakcyjne nagrody. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w następnej edycji sukces będzie przynajmniej powtórzony.