Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Sukcesów matematycznych ciąg dalszy

30 kwietnia 2013 roku w VI LO im. J. Korczaka w Sosnowcu odbyła się XIII edycja Zagłębiowskiego Konkursu Matematycznego, w której wzięło udział sześć dwuosobowych zespołów klas I i II naszego liceum. Przez trzy etapy przeszło pięć z nich. Do czwartego finałowego etapu zakwalifikowały się wszystkie trzy w kategorii: poziom podstawowy (na pięć finałowych) i jedna drużyna w kategorii: poziom rozszerzony.

Oto nasi finaliści:

W kategorii P:

I miejsce - Paulina Bałdys i Aleksandra Kozieł

III miejsce - Magdalena Wojtowicz i Mateusz Wojnarowski

IV miejsce - Zuzanna Baj i Emil Sobusik

W kategorii R:

Dominika Olbrych i Igor Kotuła

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.