Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2013"

Znamy już wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2013", w którym wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły. Uczniowie wszystkich liceów powiatu będzińskiego zdobyli 6 wyróżnień, z czego aż cztery wyróżnienia uzyskali uczniowie naszego liceum.

W kategorii JUNIOR –
- Aleksandra Kozieł z klasy I a - najwyższy wynik w całym powiecie!!!, 16 miejsce w konkursie
- Mateusz Wojnarowski z klasy I a

W kategorii STUDENT-
- Paweł Dybowski z klasy II a
- Igor Kotuła z klasy II a.

Więcej na stronie www.ssodelta.edu.pl