Dąbrowski Konkurs Matematyczny!

W dniu 10 marca 2017 roku odbyła się XIV edycja Dąbrowskiego Konkursu Matematycznego.  W konkursie brało udział 47 uczniów klas pierwszych z liceów dąbrowskich, sosnowieckich, będzińskich i katowickich. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Szafraniec - 1c, Alicja Jęsiek - 1a, Paulina Gawor - 1a, Mikołaj Lassota - 1a, Mateusz Pich - 1a, Mateusz Dyssy - 1a. Do II etapu konkursu przeszło piętnastu najlepszych - wśród nich znalazł się nasz uczeń - Mikołaj Lassota. Poziom był bardzo wyrównany - naszemu koledze nie udało się stanąć na podium - zabrakło jedynie 2 punktów.

Serdecznie gratulujemy wysokich lokat i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.