Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Ogólnopolskie sukcesy matematyczne w Mistrzostwach Szaradziarskich

13 marca 2017 roku dwunastu uczniów z klasy 2a i 1a uczestniczyło w "Mistrzostwach Szaradziarskich" - Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Logicznym. Konkurs ten, w grupie wiekowej naszych uczniów, pisało ponad 120 zdolnych, młodych matematyków. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim wygranym i wyróżnionym. WERONIKA SOBCZYK zajęła III miejsce w Polsce, MIKOŁAJ LASSOTA zdobył wyróżnienie.


Życzymy dalszych sukcesów!