Ogólnopolskie sukcesy matematyczne w Mistrzostwach Szaradziarskich

13 marca 2017 roku dwunastu uczniów z klasy 2a i 1a uczestniczyło w "Mistrzostwach Szaradziarskich" - Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Logicznym. Konkurs ten, w grupie wiekowej naszych uczniów, pisało ponad 120 zdolnych, młodych matematyków. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim wygranym i wyróżnionym. WERONIKA SOBCZYK zajęła III miejsce w Polsce, MIKOŁAJ LASSOTA zdobył wyróżnienie.

Życzymy dalszych sukcesów!