Łukasz Drążek

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie

OSIĄGNIĘCIA:

2007-2010 - Książka „Wszystko Przemija” oficjalnie zatwierdzona przez Warszawską Firmę Wydawniczą.

2010 - Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie literackim, na przeglądzie pracy artystycznej „Spotkania z teatrem 2010”.

2010-2011 – Zaświadczenie o byciu uczestnikiem w kursie „Nowoczesne Techniki Uczenia Się” zorganizowanego przez „Uniwersytecką Szkołę Kształcenia Indywidualnego”. Ukończenie kursu, z wynikiem czytania 940 słów na minutę oraz oceną bardzo dobrą.

2011 - Dyplom uczestnictwa w koncercie  „Pomnóżmy talenty” w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach.

2013 - Dyplom za zajęcie III miejsca w XII powiatowym konkursie języków obcych z języka francuskiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

2013-2014 - Książka „Droga do Światła”.

2014 - Pierwszy tomik wierszy „Legendy o człowieku doskonałym”.