Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Dawid Duda

 

Dawid Duda, uczeń klasy III a, pasjonuje się sportem MMA oraz Brazylijskim Jiu-Jitsu i od wielu lat trenuje w klubie sportowym Rio Grappling Club ANIMMALS w Zawierciu. W roku szkolnym 2014/15 wystartował w zawodach Pucharu Polski i odniósł spektakularny sukces zajmując III miejsce w kategorii juniorów. Rok szkolny 2015/16 przyniósł kolejne znaczące sukcesy: III miejsce na VI Mistrzostwach Polski NO-GI oraz złoty medal w międzynarodowych zawodach ADCC CZECH OPEN. Wśród wielu sportowych osiągnięć można odnaleźć także złoty medal w Superpucharze Polski, srebrny medal na Spartan Fight Challengers Ogólnopolskich zawodach BJJ GI & NO GI oraz drugie miejsce na zawodach GI & NO GI JIU JITSU WINTER OPEN.