Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kamil Michalik

 

Kamil Michalik, uczeń klasy III a, pasjonuje się koszykówką i od wielu lat trenuje w klubach sportowych, obecnie gra dla zespołu z Katowic (KŚ AZS KATOWICE), odznacza się sumiennością i rzetelnością. W rankingu najlepiej rzucających zawodników na Śląsku Kamil zajmował III miejsce. Ponadto Kamil uczestniczył w projekcie realizowanym przez Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego oraz NBP „Czas na ekonomię, czas na fizykę, czas na ekonfizykę”. Udział w projekcie gwarantował poszerzenie wiedzy, rozwój osobowościowy oraz zdobycie nowych pozaszkolnych umiejętności.