Zapraszamy do udziału w dwuletnim projekcie ERASMUS+

Zapraszamy do udziału w dwuletnim projekcie ERASMUS+ pt: "Ewolucja wykorzystania różnych źródeł energii". Projekt przewiduje współpracę i wymiany partnerskie ze szkołami we Francji (Chantonnay) i Hiszpanii (Puertollano).

Propozycja jest skierowana do uczniów otwartych, zaangażowanych, gotowych poświęcić swój wolny czas na działania przewidziane w projekcie.

Zainteresowanych uczniów klas pierwszych i drugich prosimy o zgłaszanie się do p. Młynarskiej (biblioteka)