Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Jak umyć słonia…

Jesienna Szkoła Przedsiębiorczości - zaczęły się warsztaty. Po zajęciach integracyjnych (bo w końcu jesteśmy z różnych klas;) próbowaliśmy znaleźć swoje mocne i słabe strony a następnie przeprowadzić analizę SWOT. A później „nauka” kreatywności.

Czy kreatywność pomoże w biznesie? Myślę, że to właśnie tacy - kreatywni ludzie stworzyli iPod’a, kitesurffing czy łańcuch do samochodów w sprayu! Dla nas przełomem może okazać się któryś ze sposobów wykorzystania 50 kg marchwi!

 

"Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej".