Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Kup Pan …wakacje w Hiszpanii!

Jesienna Szkoła Przedsiębiorczości – warsztaty trwają nadal. Tematyka kolejnych zajęć staje się coraz poważniejsza. Jednym z dobrych sposobów znalezienia powodów, dla których ludzie kupują pewne rzeczy, jest ustalenie listy „korzyści”, których szukają. Czasem to dość proste, czasem trudne. Jednak zawsze jest to bardzo interesujące a także zabawne. Możesz sam spróbować i zastanowić się jakie korzyści mogą czerpać ludzie kupujący wakacje w Hiszpanii, szczeniaczka czy perfumy Chanel No 5 i dzięki temu łatwo określisz grupy klientów, do których będziesz adresować reklamy i działania marketingowe.
POWODZENIA!

"Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej".