Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

"Siatkówka po męsku"

W dniu 8.11.2013 uczniowie klasy Ib reprezentujący barwy MKS Banimex Będzin rozegrali kolejny mecz siatkówki - kolejny zwycięski. Tym razem wygrali 3:0 z MCKiS Jaworzno.
12.11.2013 r. rozegrali mecz z komplikacjami z nieobliczalną i waleczną drużyną z Borowna. I set zaczął się bardzo źle - od stanu 1:6 dla gości. W dalszym przebiegu seta nic nam "nie szło" i przegraliśmy go 19:25. Po męskiej rozmowie w przerwie i roszadach w składzie pokazaliśmy charakter i umiejętności. Wygraliśmy trzy kolejne sety do 12, 13 oraz 12, a cały mecz w stosunku 3:1.
W dniu 29.11 zapraszamy wszystkich chętnych - przyjaciół, rodziców, nauczycieli - na trudne spotkanie z Częstochową o godzinie 17.30 w hali na Ksawerze w Będzinie. Liczymy na gorący i skuteczny doping.