Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

KOLEJNY LARP W NASZEJ SZKOLE

 

W nocy z 8 na 9 listopada uczniowie  pierwszych klas wzięli  udział w kolejnym LARPie, tym razem  zorganizowanym przez klasy drugie. Zabawa utrzymana była w klimatach Halloween - były zjawy, wiedźmy i lampiony - dynie. Zmagania wygrała grupa w składzie: Magda Chrobot, Mateusz Rzepka, Damian Knapik, Karol Basta i Marcin Moruś. Po zakończonej grze, w salach odbyły się seanse filmowe. Uczestnikom oraz organizatorom DZIĘ-KU-JE-MY!