Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Stypendia Starosty rozdane

18 listopada 2013 r. w Teatrze Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie podczas uroczystej gali wręczono powiatowe stypendia. Stypendium w dziedzinie nauki otrzymała Klaudia Bujak, natomiast w dziedzinie sportu Paulina Bryda. W trakcie uroczystości powiat objął patronatem grupę sportowców (z klasy I b) I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Sportowcy otrzymali stroje z napisem "Powiat Będziński" oraz sportowe torby z logo powiatu.