Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Uczennica klasy III a - Olbrych Dominika stypendystką Prezesa Rady Ministrów!

22 listopada br. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

W tym roku stypendystką Prezesa Rady Ministrów została Dominika Olbrych z klasy 3a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.