Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Będzina

28 listopada odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Będzina.

Dwudziestu młodych radnych złożyło przyrzeczenie, a następnie z rąk Wiceprezydent Darii Paterek uczniowie otrzymali listy gratulacyjne, legitymacje radnego i upominki, a przewodniczący Rady Miejskiej Będzina wręczył im zaświadczenia o wyborze.

Następnie odbyły się wybory Prezydium Rady. Wiceprzewodniczącym Rady został wybrany Mateusz Rzepka, a sekretarzem Kacper Latos z I LO.

Serdecznie gratulujemy!