Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Podróż do przyszłości

21 listopada gościliśmy w murach naszego liceum 100 osobową grupę będzińskich gimnazjalistów. Młodzież uczestniczyła w cyklu warsztatów „Podróż do przyszłości”. Nasi goście wzięli udział  m.in. w zajęciach z matematyki, fizyki i chemii. Warsztaty pod tajemniczymi tytułami „Po rozum do głowy, czyli czas na łamigłówki”, „Siła argumentu czyli wprawki do debaty” oraz „Kuchnia molekularna” w sposób lekki i przyjemny próbowały przemycić poważną, podręcznikową wiedzę. Po zajęciach gimnazjaliści mogli odpocząć w naszym „Cafe Koper” i poczęstować się domowymi wypiekami przygotowanym przez uczniów Kopernika.