Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1794-051725), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Pani Agata nadal nie może wyjść z podziwu, że totalnie dla niej obcy ludzie kupili jej nową pralkę. Dla Igora największą radością było jabłko do zjeżdżania z górek podczas zimowych spacerów. Kacprowi najbardziej podobał się samochód sterowany. Angelika jak to przystało na młodą kobietkę, najbardziej cieszyła się z ubrań.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Jestem bardzo wdzięczna, że dzięki projektowi Szlachetna Paczka spotkałam tak wspaniałych darczyńców. Uważam, że wszystkie paczki oraz prezenty były doskonale przemyślane i idealnie trafiły w potrzeby rodziny. Czynienie dobra jest czymś co powinno być logiczne dla każdego z nas. Moim zdaniem to od Państwa powinni uczyć się inni ludzie jak to robić. Życzę Wesołych i wspaniałych Świąt! Do zobaczenia za rok!
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Jeszcze raz rodzina pani Agaty składa podziękowania oraz życzy cudownych i Wesołych Świąt.