Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Dzień Wolontariusza w Koperniku

10 grudnia uroczyście obchodziliśmy Dzień Wolontariusza. Mury naszej szkoły gościły przedstawicieli władz, fundacji „Prosalute”, dyrektorów i koordynatorów szkolnego wolontariatu i oczywiście młodych wolontariuszy. Podczas uroczystej gali wręczone zostały podziękowania dla wolontariuszy I LO im. M. Kopernika, III LO im.C.K.Norwida i LO w Wojkowicach.
Dyplomy i drobne upominki za swoją pracę na rzecz hospicum otrzymały uczennice naszej szkoły: Iza Klusa z klasy IIc, Beata Swoboda z klasy IIa, Klaudia Korzonek i Alicja Wójcik z klasy IId. Podziękowania otrzymali również koordynatorzy szkolnych wolontariatów.

Uroczystość uświetniły występy młodzieży. Nasze zaproszenie przyjęły zespoły muzyczne z IIILO i LO z Wojkowic. Niesamowite wrażenie wywołał występ uczennicy SP nr 11, która zatańczyła na scenie suitę do batetu „Dziadek do orzechów”. Naszą szkołę reprezentowali Martyna Motłoch z klasy IIIa i Maciej Półtorak z klasy IIIc wykonując utwór zespołu Metalika zaaranżowany na skrzypce i fortepian. Mogliśmy również usłyszeć dwa duety: Patrycję Ziętarę z klasy Id i Olę Stochniał z klasy IIa w piosence „Titanium” oraz Natalię Otrębę i Justynę Kaczmarek (obie z klasy IIId) w utworze Dżemu „Do kołyski”.

Zapraszamy do galerii oraz do obejrzenia prezentacji.