Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

AMNESTY INTERNATIONAL

Dzień 13 grudnia był kolejnym, w którym Kopernik odniósł sukces. Organizacja corocznego pisania listów Amnesty International przebiegła znakomicie. Gościliśmy m.in. gimnazjalistów, z którymi to wspólnymi siłami napisaliśmy aż 132 listy. Trafią one do szefów rządów  różnych państw. W tym samym czasie, tuż obok auli, uczniowie kl. II D debatowali na temat ratyfikacji konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet oraz przemocy domowej. Udało nam się zaciekawić słuchaczy i liczymy na równie owocną powtórkę za rok.

Wiktoria Paciuch