Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Twórczość ze szkolnej ławy

Kolejna, 27  edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Twórczość ze szkolnej ławy" za nami. Uczennice klasy IId zostały nagrodzone w kategorii proza: Weronika Mosurek - drugie miejsce oraz Nikola Jura - wyróżnienie. Przed rozdaniem nagród uczestnicy konkursu zebrani w sali klubu "Rytm" obejrzeli część artystyczną oraz wysłuchali dużo ciepłych słów organizatorów. Miejmy nadzieję, że następna edycja w roku 2014 przyniesie jeszcze więcej sukcesów!

Weronika Mosurek