Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Koncert Noworoczny

Rok 2014 pragniemy rozpocząć wyjątkowym koncertem w stylu wiedeńskim. Idea koncertów noworocznych, prezentacja muzyki klasycznej i estradowej najwybitniejszych twórców wykonywana przez Naszych uczniów i absolwentów jest wpisana w tradycję I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie.

Społeczność Szkolna I Liceum Ogólnokształcącego

im. Mikołaja Kopernika w Będzinie  ma zaszczyt zaprosić wszystkich rodziców, absolwentów i przyjaciół szkoły na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 5 lutego 2014 roku o godzinie 17.00  w auli naszej szkoły.

Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością.