Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Noworoczny Koncert Talentów 2014

Miło nam było po raz kolejny gościć w Koperniku artystyczne, młode talenty powiatu będzińskiego.  Swoje wyjątkowe zdolności wokalne zaprezentowały uczennice z gimnazjum w Żelisławicach: Karolina Tomczyk, Karina Sorbik oraz Barbara Mrzygłód. Na gitarze zagrał Bartosz Godzisz z Gimnazjum nr 3 w Będzinie. Silnie był reprezentowany Zespół Szkół nr 3 w Grodźcu, najpierw zaśpiewała dla nas Patrycja Cieślik a następnie publiczność porwała swoim tańcem Sandra Menke. Na koniec przeglądu swoim talentem popisały się nasze kopernikańskie dziewczyny Ola Stochniał i Patrycja Ziętara. No i wreszcie swoiste artystyczne objawienie przeglądu czyli aktorski talent Kacpra Latosa. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zazdrościmy talentów i już dzisiaj zapraszamy na koncert przyszłoroczny.