Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Zwycięstwo nad Wyspiańskim i Czeladzią w koszykówce

We wtorek 25 lutego odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej chłopców. Pomimo wygranej z drużyną z liceum Wyspiańskiego 24:20 oraz z drużyną z Czeladzi 46:20 nie udało nam się awansować do rozgrywek na szczeblu rejonowym. Przegraliśmy tylko jedno spotkanie z Wojkowicami, ale niefortunne ułożenie w losowaniu sprawiło, iż w efekcie odpadliśmy z dalszych rozgrywek. No, cóż... Taki jest sport. Jednak dalej walczymy!