Duńczycy w Koperniku

3  marca 2014 po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli duńskiej uczelni. Tym razem wykładowca wydziału Business and Marketing pani Helle Thomsen oraz studentka drugiego roku uczelni Zealand Institute of Business and Technology (ZIBAT)  zaprezentowały możliwości studiowania w Danii. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i trzecich zainteresowani studiami w Unii Europejskiej. Studia w Danii są bezpłatne a studenci otrzymują stypendia socjalne i mają możliwość pracy na pół etatu. Warunkiem dostania się na uczelnię jest dobra znajomość języka angielskiego oraz ukończenie szkoły średniej. Dużą rolę odgrywa tez motywacja.

Spotkanie odbyło się dzięki współpracy z organizacją EduAbroad.

Zapraszamy do naszej galerii.