Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

II Czwartek z Kopernikiem

13 marca odbyły się kolejne warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej z naszego powiatu. Zainteresowane osoby miały okazję uczestniczyć w zajęciach  z języka  polskiego i z języka angielskiego.
Przygotowane interaktywne lekcje języka angielskiego oraz ikoniczne czytanie tekstu kultury z języka polskiego z wykorzystaniem Internetu bardzo podobały się naszym gościom. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
Cykl "Pierwszych lekcji w Koperniku" dla gości-gimnazjalistów stał się wyjątkowym wydarzeniem. Podwoje gościnnego liceum okazały się niezwykle atrakcyjne. Już za tydzień spotkamy się na nowych zajęciach. Serdecznie zapraszamy!