Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani Profesor Krystyny Pogody-Hrycan.

Przez wiele lat była nie tylko świetnym nauczycielem fizyki, ale przede wszystkim wspaniałym wychowawcą, przyjacielem i dobrą duszą naszego liceum. Całe swoje zawodowe życie poświęciła kształceniu kolejnych pokoleń absolwentów, którzy do dziś mają w swojej pamięci Jej uśmiechniętą twarz, ciepły głos, anielską cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru.

Mamy nadzieję, że na zawsze pozostanie w naszej pamięci.