Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Byliśmy, jesteśmy, będziemy - ZAWSZE i WSZĘDZIE!!!

Powiatowy Dzień Wiosny.
21 marca 2014 r. razem z gimnazjalistami hucznie i radośnie powitaliśmy wiosnę.Grupa liderów z I LO im. M. Kopernika z dumą reprezentowała szkołę, chętnie dzieliła się doświadczeniami szkolnymi, prezentowała osiągnięcia i ofertę edukacyjną szkoły.
Ogromne zainteresowanie wszystkich uczestników imprezy wzbudziły również występy artystyczne. Ze sceny rozbrzmiewał kwartet smyczkowy, soliści i zespół rockowy.

Więcej zdjęć w galerii.