Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Sukces „Copernicusa”

Nasza szkolona gazeta „Copernicus” zajęła I miejsce w Zagłębiowskim Konkursie Gazetek Szkolnych. W konkursie zorganizowanym przez X Gimnazjum w Dąbrowie Górniczej wzięły udział redakcje z całego Zagłębia. W skład jury konkursowego weszli dziennikarze mediów regionalnych. Przewodniczącą jury była pani Jadwiga Krzeszowiec -€“ redaktor naczelna „Wiadomości Zagłębia”. Redakcję „Copernicusa” reprezentowali Karolina Hołobut, Paulina Słodkowska i Kacper Szewczyk.

Gratulujemy!