Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Głosowanie w konkursie

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepsze zdjęcie w ramach konkursu Piękne Są Nasze Barwy Ojczyste.
Konkurs organizowany jest pod patronatem:

p. Małgorzaty Handzlik -€“ posła do Parlamentu Europejskiego

p. Zbigniewa Meresa -€“ senatora RP

p. Krzysztofa Malczewskiego - Starosty Powiatu Będzińskiego

p. Łukasza Komoniewskiego - Prezydenta miasta Będzina.

Głosujemy klikając w przycisk Lubię to pod fotografiami, które nam się podobają. Żeby to zrobić, logujemy się na naszym, prywatnym koncie na Facebooku, wchodzimy na facebookowy porofil I LO im. M. Kopernika w Będzinie, otwieramy Album -€“ Galerię konkursu, wybieramy zdjęcie i klikamy w przycisk „Lubię to” umieszczony pod zdjęciem. Możemy głosować na więcej niż jedno zdjęcie. Głosujemy do 23 kwietnia, godz. 12.00. Powodzenia.