Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

CHEMICZNY SUKCES KOPERNIKA!

Igor Kotuła, uczeń klasy III a naszego Liceum został finalistą XXII  Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego!!!

 Konkurs składa się z dwóch części - pisemnej i laboratoryjnej. Część pisemna, która odbyła się   22 marca, miała charakter eliminacji. Do zmagań przystąpiło ponad 300 uczniów ze szkół średnich. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 26 najlepszych uczestników między innymi z Krakowa, Tarnowa czy Katowic. Wśród 26 najlepszych chemików regionu jest uczeń naszej szkoły. W sobotę 12 kwietnia finaliści przystąpią do wykonywania zadań laboratoryjnych.

Igor, trzymamy kciuki, powodzenia!!!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na stronie Politechniki Śląskiej